Warszawska Izba Gospodarcza ma zaszczyt powitać w swoich szeregach nowego członka – hotel Ramada Plaza by Wyndham Bangkok Menam Riverside z Bangkoku w Tajlandii.

W Warszawie gości przedstawiciel hotelu – Jose Ting, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży. Jest to początek współpracy między WIG a tajskim Ramada Hotels.

Ramada Hotels to międzynarodowa sieć hoteli której właścicielem jest Wyndham Hotels and Resorts. Została założona w 1953 roku w Stanach Zjednoczonych przez Marion William Isbell oraz Michaela Robinsona. Dziś grupa liczy 914 obiektów objętych franczyzą, które mieszczą się w różnych częściach świata – w prawie 70 krajach. Hotele Ramada oferują swoim gościom luksusowe warunki i obsługę na najwyższym poziomie. Sieć cieszy się popularnością nie tylko w Europie, ale też w krajach Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej takich jak Korea, Chiny, Tajlandia.

Podczas spotkania z z Jose Tingiem została omówiona aktualna sytuacja na rynku turystycznym w Europie i Tajlandii, zmiany w sektorze spowodowane epidemią COVID-19, oraz perspektywy współpracy pomiędzy polskimi biurami podróży (w tym eTravel) a Ramada Hotels w Tajlandii.