IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2022 ogłosił program tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 20–22 września w Bangkoku oraz wirtualnie w dniach 20 – 28 września. 

Przemówienie otwierające

Targi rozpoczną się panelem zatytułowanym „Naprzód i w górę”, w którym wezmą udział Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya, prezes Tajlandzkiego Biura Kongresów i Wystaw (TCEB) z panelistami Max Boontawee Jantasuwan, prezesem SITE Thailand Chapter i Waikinem Wongiem, Dyrektorem Regionalnym Azji i Pacyfiku ICCA. Spotkanie poprowadzi Karen Yue, redaktor grupy, TTG Wydawnictwo Travel Trade.

Wciągająca sesja pozwoli poznać różne zmiany, jakie musiały wprowadzić wydarzenia biznesowe i branża turystyczna, aby zmierzyć się z pandemią w ciągu ostatnich dwóch lat. Omówione zostaną również strategie na czas po pandemii.

Sesje wiedzy IT&CM Asia MICE

Głównym tematem Kongresu będzie właśnie to, co czeka branże MICE w najbliższej przyszłości, zwłaszcza po zakończeniu globalnej pandemii.

Będziemy o tym rozmawiać podczas panelu „Spotkania po COVID-19 – jak zmieniły się konferencje”, którego gospodarzem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Kongresów Profesjonalnych (IAPCO), prowadzone przez Mathiasa Poscha, prezesa i przewodniczącego International Conference Services.

„Zmiany organizacyjne i ich wpływ na zarządzanie talentami” to z kolei panel prowadzony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Kongresów (ICCA) i moderowane przez Waikina Wonga, Dyrektora Regionalnego Asia Pacific, ICCA.

Panele CTW Azja-Pacyfik

Specjaliści ds. podróży korporacyjnych CTW Asia-Pacific będą mieli podczas Targów własną konferencję o podróżach służbowych  zatytułowaną „Vision of Value in Business Travel” oraz najlepsze praktyki w „Walking the Sustainability Talk”.

Uczestnicy “Vision of Value in Business Travel” wysłuchają panelistów, wśród których znajdą się: Ajaaya Kapura, Vice President & Head Procurement, Canara HSBC Oriental Bank of Commerce Life Insurance Co. Ltd., Akshay Kapoor, szef sprzedaży region Azji i Pacyfiku, CWT i Manish Raj, wiceprezes – sprzedaż globalna i nowe inicjatywy, technologia Moveinsync Solutions Pvt Ltd.

Temat dotyczący zrównoważonego rozwoju zajmuje centralne miejsce na sesjach konferencyjnych CTW APAC. „Walking the Sustainability Talk” będzie omawiany przez Amarnatha Lal Dase, Wiceprezesa – Indie Podróże, spotkania i wydarzenia Accenture Solutions Pvt. Ltd., Indie oraz Barbarę Ewals, dyrektor wykonawczą ds. inicjatywy na rzecz globalnej odporności i Choolenga Goha, generała, menedżera The Athenee Hotel.