W październiku w Dżakarcie odbędą się dwa fora gospodarcze: Europejskie Forum Biznesowe 2023 oraz 38. Trade Expo Indonezja (TEI) 2023, skierowane do sektorów takich jak motoryzacja, farmacja oraz zielona i cyfrowa gospodarka.

Indonezyjskie Europejskie Forum Biznesowe 2023 (Optimising Indonesia-Europe Business Opportunity to Support Sustainable and Inclusive Economic Development) odbędzie się w dniach 17-18 października 2023 r. w Dżakarcie.

Forum jest skierowane na cały region Europy w priorytetowych sektorach, takich jak motoryzacja (części samochodowe), komponenty elektroniczne, sprzęt medyczny, farmacja, meble i drewno, zielona i cyfrowa gospodarka. Forum jest otwarte również na inne sektory, w tym na gospodarkę kreatywną, turystykę, żywność i napoje oraz przemysł obronny.

Podczas 2-dniowego wydarzenia odbędą się prezentacje biznesowe, rozmowy biznesowe B2B, prezentacja produktów i wizyty w siedzibie firm (na żądanie).

38.Trade Expo Indonesia (TEI) 2023

Natomiast w dniach 18 – 22 października 2023 w ICE – BSD City odbędą się targi Trade Expo Indonesia (TEI) 2023, które online na platformie www.tradeexpoindonesia.com potrwają do grudnia 2023 r.

TEI to największe wydarzenie B2B w Indonezji i najlepsze miejsce do pozyskania produktów dla międzynarodowych nabywców. Podczas tegorocznych targów odbędą się spotkania z firmami, doradztwo biznesowe, międzynarodowe seminarium czy międzynarodowe i lokalne misje handlowe.

Powstanie siedem stref produktowych:

  1. Żywność i napoje
  2. Moda, Tekstylia, Akcesoria
  3. Uroda i higiena osobista
  4. Sprzęt medyczny i opieka zdrowotna
  5. Produkty dla domu
  6. Produkty chemiczne, energetyczne i przemysłowe
  7. Cyfrowe i Usługi

Organizatorzy oferują również kupującym: bezpłatny odbiór z lotniska, transfer do oficjalnego hotelu – miejsce docelowe – oficjalny hotel, bezpłatne korzystanie z salonu biznesowego na miejscu.

Ważne informacje o 38.Trade Expo Indonezja (TEI) 2023>>