Szacuje się, że w ciągu 3 dni trwania IT&CMA i CTW APAC 2023 w wydarzeniu weźmie udział ponad 1000 delegatów z ponad 50 krajów. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w serii sesji networkingowych i wydarzeń, przygotowanych z myślą o odwiedzających.

Przełamywanie lodów – przywitaj się ze wszystkimi

Eksperci Creative Teambuilding poprowadzą popularną grę „Knowing Me Knowing You”. Ta autorska gra umożliwi nawiązanie kontaktu i wzajemne poznanie się. Sesja będzie otwarta dla wszystkich, zarówno dla doświadczonych uczestników, jak i tych, którzy będą tu po raz pierwszy. Wydarzenie stwarza szansę na rozwój sieci kontaktów oraz odkrywanie potencjalnych możliwości współpracy.

Prezentacja marki

Kluczowe marki i kierunki, takie jak Pattaya MICE City, Tajlandzkie Biuro Kongresów i Wystaw (TCEB), Instytut Promocji Handlu i Inwestycji w Makau, Biuro Rozwoju Gospodarczego w Hengqin, Tajwanskie Biuro Turystyki, Koreańska Organizacja Turystyczna, Rada ds. Promocji Turystyki Filipin czy Rada Turystyki Hongkongu podzielą się najnowszymi osiągnięciami swoich odpowiedników.

CruiseXchange

Sesja przewodnia CruiseXchange „Wielki powrót rejsów i perspektywy dla rejsów MICE” zostanie przedstawiona przez Dianę Bloss oraz Crystal Campbell z Worldwide Cruise Associates. Spotkanie poświęcone będzie postpandemicznemu ożywieniu branży wycieczkowej i perspektywom rejsów wycieczkowych na najbliższe lata.

Dyskusję panelową „Nowy sposób na spotkania” będzie moderować Karen Yue, redaktorka grupy TTG Travel Trade Publishing, do której dołączy trzech panelistów: Mona Foo, dyrektor sprzedaży detalicznej i korporacyjnej z Royal Caribbean International, Thomas D. Hinton, prezes i dyrektor generalny CRI Global oraz Frankie Lie, dyrektor Tri Wisata Andalan. Eksperci zastanowią się, w jaki sposób rejsy wycieczkowe mogą zapewnić kreatywne spotkania i sesje motywacyjne poprzez różne zaangażowanie i wsparcie planistów, a także współpracę między liniami wycieczkowymi a operatorami lądowymi.

Tajlandzkie Biuro Kongresów i Wystaw – wciągające i interaktywne doświadczenia

Tajlandzkie Biuro Kongresów i Wystaw (TCEB) oferuje uczestnikom różnorodne aktyności na swoim stoisku, dzięki którym mogą poznać Tajlandię, w tym poprzez rzeczywistość rozszerzoną.

– Oprócz programów wsparcia, które przygotowaliśmy dla klientów, pawilon prezentuje odwiedzającym prawdziwy dotyk Tajlandii. Zaprosiliśmy wiele atrakcyjnych ośrodków miejskich, takich jak Bangkok, Phuket, Samui, Hua Hin i Khao Lak, aby zaprezentowały swoje możliwości usługowe i ofertę produktów. W ofercie mamy także prowincję Prachin Buri, położoną na wschód od Bangkoku, która po raz pierwszy stawia krok w sektorze MICE. Oferuje wspaniałe miejsca wśród zieleni, w pobliżu miejsc eko-aktywności. Nie przestając zapewniać kupującym nowych możliwości wyboru, TCEB rozwija Tajlandię tak, aby stała się ciekawą platformą produktów MICE, które przyczyniają się do rozwoju możliwości w zakresie zaspokajania potrzeb związanych z podróżami służbowymi – informuje Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya, prezes Tajlandzkiego Biura Kongresów i Wystaw.

Poczuj smak Tajwanu

Meet Taiwan zaprasza uczestników na Taiwan Happy Hour na swoim stoisku, gdzie oprócz tajwańskich smakołyków, będzie można spotkać się ze specjalistami MICE.

Zachęta do nawiązywania kontaktów

Wszyscy kupujący na targach IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2023 mają szansę przyspieszyć nawiązywanie kontaktów dzięki programowi Buyer Incentive. Zachęca on kupujących do odbycia jak największej liczby spotkań biznesowych, zarówno spotkań wcześniej zaplanowanych, jak i wizyt bezpośrednich, przy jednoczesnym zdobywaniu ocen od wystawców. Najlepsi mają szansę wygrać różnorodne nagrody, w tym pobyty w hotelach czy urzekające wycieczki.

Udział w IT&CMA i CTW APAC 2023

Jeśli chcesz zdobywać wiedzę, nawiązywać kontakty i uczyć się na targach IT&CM Asia i CTW Asia-Pacific 2023, dołącz do wydarzenia, które odbędzie w dniach 26–28 września w Bangkok Convention Center. To wiodące wydarzenie MICE jest organizowane wspólnie z CTW Asia-Pacific – największą konferencją dotyczącą podróży korporacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku.

ZAREJESTRUJ SIĘ: https://ttgevents.eventsair.com/itcm-asia-and-ctw-asia-pacific-2023-26-to-28-september-2023/mice-buyer-application-form-ttg-polska