Tajwan otworzył pawilon w Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia (IT&CMA). IT&CMA to wydarzenie hybrydowe B2B skoncentrowane na azjatyckim rynku MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions), który również pobudza branżę po pandemii. 

Pawilon Tajwanu to współpraca między Tajwańskim Biurem Turystyki (TTB), MEET TAIWAN i Departamentem Informacji i Turystyki Rządu Miasta Tajpej. W pawilonie tajwańskim prezentują się przedstawiciele branży turystycznej: linie lotnicze, organizatorzy konferencji, hotele i biura podróży.

Odwiedzający stoisko TTB mogą podziwiać wciągające filmy 360°, które zabierają widzów w powietrzne i podwodne podróże przez wiele najpiękniejszych krajobrazów Tajwanu. Mogą również wybrać się na wirtualny spacer po małych miasteczkach i słynnych miejscach oraz poznać tradycyjne tajwańskie rzemiosło i festiwale kulturalne.

Otwarcie stoiska Taiwan Tourism Bureau IT&CMA 2022

Położony w samym sercu Azji, z regularnymi bezpośrednimi lotami z wielu azjatyckich miast, Tajwan jest dobrym wyborem na imprezy MICE. Oferuje dziesiątki miejsc spotkań, odpowiednich zarówno dla małych grup do 10 osób, jak i takich, które mogą pomieścić ponad 15 tys. osób.

Tajwan jest również rajem dla spotkań integracyjnych na świeżym powietrzu. Wędrówki po górach są możliwe w niewielkich odległościach od głównych miast. Setki kilometrów bezpiecznych ścieżek rowerowych biegnących przez piękne widoki sprawiają, że Tajwan jest idealny dla zielonego MICE i zrównoważonej turystyki.

Globalna promocja MICE przez TTB na Tajwanie będzie kontynuowana na wystawie IMEX America w Las Vegas w dniach 11-13 października 2022 r.