W środę w mieście Liuzhou w południowych Chinach odbyło się Czwarte Forum Wzornictwa Przemysłowego i Innowacji methandrostenolone for sale Chiny-ASEAN.

Forum miało na celu promocję innowacji w zakresie wzornictwa przemysłowego i wymianę między Chinami a krajami Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) oraz ustanowienie platformy współpracy na rzecz innowacji naukowych i technologicznych.

Wydarzenie, którego tematem było wspólne tworzenie regionalnego centrum innowacji naukowo-technologicznej Chiny-ASEAN, odbywało się jednocześnie online i offline, przyciągając wielu przedstawicieli rządów i przedsiębiorstw z Chin i krajów ASEAN.

Po czterech latach rozwoju forum stało się modelem wymiany i współpracy między ASEAN a Chinami w tej dziedzinie – powiedział Danuch Tantedtid, wiceminister szkolnictwa wyższego, nauki, badań i innowacji Tajlandii.

Urzędnik dodał, że Tajlandia skorzysta z okazji do przeprowadzenia dogłębnej dyskusji i współpracy na temat tego, jak wspólnie realizować innowacyjny rozwój przemysłowy między południowo-wschodnim krajem Azji a Chinami.

Innowacje i rozwój to wspólne aspiracje Chin i krajów ASEAN – powiedział Tian Guanglei, zastępca dyrektora działu handlu i inwestycji ASEAN-China Centre.

Podczas wydarzenia odbyła się również ceremonia wręczenia nagród w konkursie wzornictwa przemysłowego Chiny-ASEAN. Spośród ponad 5700 zgłoszeń z Chin, Indonezji, Singapuru, Tajlandii i innych krajów, nagrodzono trzydzieści dziewięć wyróżniających się prac.

źródło: Silk Road Poland